baner_alejki
Adres Parafii:
Plac Jana Pawła II 2-3
58-100 Świdnica | tel. 530 853 425
Get Adobe Flash player

Ogłoszenia Parafialne na XVI niedzielę w ciągu roku 

 

  1. Obchodzimy dziś XVI niedzielę w ciągu roku. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, zaś o 17.00 Nieszpory.
  2. W nadchodzącym tygodniu obchodzimy: we Wtorek święto Jakuba Apostoła i Krzysztofa, w środę świętych Joachima i Anny rodziców NMP, w Piątek św. Wiktora papieża, w Sobotę św. Marty.
  3. Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej w kaplicy Matki Bożej Świdnickiej codziennie oprócz wtorku i niedzieli o godz. 8.30. Jednocześnie przypominamy, że Msza św. przed ukoronowanym obrazem Pani w słońcu jest odprawiana w każdy wtorek o godz. 9.00 (po Mszy nabożeństwo z odczytanie próśb i podziękowań) i w sobotę o 6.30.
  4. We wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 na placu przed katedrą odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów oraz będą zbierane ofiary na zakup i utrzymanie środków transportu na misjach w ramach „Akcji św. Krzysztofa”.
  5. Zachęcamy do udziału w XIV Pieszej Pielgrzymce Świdnickiej na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 31 lipca do 9 sierpnia. Zapisy i bliższe informacje w Centrum Pielgrzymkowym w Parafii NMP Królowej Polski w Świdnicy na Osiedlu Młodych oraz u ks. Krzysztofa Krzaka. Dnia 26 lipca o 19.00 w Kościele NMP Królowej Polski, odbędzie się spotkanie informacyjne dla wszystkich pielgrzymów. Tych, którzy z różnych względów nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce, zachęcamy do udziału w grupie duchowego uczestnictwa. Zapisy do tej grupy w zakrystii.
  6. W dniach 16-17 września 2017 r. nasza Parafia organizuje pielgrzymkę autokarowa śladami św. Jana Pawła II do Krakowa, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Ludźmierza i Zakopanego. Koszt 150 zł, zapisy w zakrystii.
  7. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

 

 

WYSZUKIWARKA

Copyright © Parafia śśw. Stanisława i Wacława w Świdnicy. Wszelkie prawa zastrzeżone.